.

.

Кратки Заглавија Одговара изберете: 2005 - ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

Кратки Заглавија Одговара изберете: 2005 - ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

DEN 2687.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кратки Заглавија; 1.625 во. Примарна Цевка; 2.5 во. Големина на колектор; 304 Нерѓосувачки Челик; Полиран Финиш; Дихтунзи; Хардвер;304 Цевки Од Нерѓосувачки Челик 16 Мерачи За Цврстина/Издржливост Заглавијата на Тек Се совршена комбинација на квалитет и вредност. Овие кратки заглавија во стилот одговараат на популарните модели форд Мустанг Од 2005-2010 Година 4,6 Л 3в В-8. 304 Цевки Од Нерѓосувачки Челик 16 Мерач За Цврстина/Издржливост; Зголемени Перформанси; Подобрен Одговор на Гас; Ое Колектор За Топки и Приклучоци Се Поврзува со Фабрички Издувни Гасови; Премиум Хардвер/Дихтунзи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата