.

.

Менс Екосмарт Дуксер Со Качулка П

Менс Екосмарт Дуксер Со Качулка П

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

7.8 мл., 50/50 памук/полиестер изработен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња патентиран, Ниско-пилула, Висока густина На бод PRINTPRO XP fleecedy-за-натпревар drawcordcoverstived шипки и појасот на половината џеб појас и манжетни-слободен вратот етикета Ханес Менс Ecosmart Маичка Со Качулка п170 (2 пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата