.

.

Самиот Практичен Нерѓосувачки Челик Виси Миленичиња Куче Мачка Кејџ Сад Одгледувачница Кокошарник Чаша Сад За Куче Птица

Самиот Практичен Нерѓосувачки Челик Виси Миленичиња Куче Мачка Кејџ Сад Одгледувачница Кокошарник Чаша Сад За Куче Птица

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е практичен сад за виси миленичиња за многу животни. Дизајнот што се одвојува го прави овој сад двојна употреба : можете да го користите како обичен сад за хранење или да го користите со куки за да го закачите на кафезот, одгледувачницата, оградата итн. Ќе ви го олесни хранењето, а миленичињата ќе бидат посреќни и попогодни за јадење. Карактеристики : . Изработени од нерѓосувачки челик,- ' рѓа и издржлив. Погодно тоа до кафез за птици, гајби за мачки, одгледувачница за мачки, ограда со куки. Машина перат, лесно да се со . Двојна употреба како нормален сад за хранење или чаша во кафез. Спецификации : . Боја : Сребрена. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Тип : С / М / Л (Опционално). Големина На Производот(Макс.Дијаметар * Висина На Садот * Долна Диа) : . С : 10.8 * 3.5 * 7см / 4.25 * 1.38 * 2.76". М : 12.8 * 4.5 * 7.8 цм / 5.04 * 1.77 * 3.07". Л : 16,3 * 6см * 10,5 см / 6.42 * 2.36 * 4.13". Тежина На Производот : . S : 76.5g / 2,7 мл; М : 89,5 г / 3,15 мл; Л : 149,5 г / 5,27 мл. Пакет Листа : . 1 * Сад За Миленичиња (Со Држач) Изработен од нерѓосувачки челик,- ' рѓа и издржлив. Погодно тоа до кафез за птици, гајби за мачки, одгледувачница за мачки, ограда со куки. Машина перат, лесно да се со . Двојна употреба како нормален сад за хранење или чаша во кафез. Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете нашите услуги на клиентите, се среќни да го реши проблемот за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата