.

.

- О-Цел-О Комунални Сунѓери, Боите Може Да Варираатa

- О-Цел-О Комунални Сунѓери, Боите Може Да Варираатa

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет од 6 ЗА УПЦ : 053200072445 боите Може Да Варираат Во Спротивност Со Бактериските Мириси!Американскиот Број 1 сунѓер. Многу користи околу домот. Идеален за миење садови, стакларија, маси, апарати и работни површини.Развиена со Уникатна Антимикробна Технологија НА 3М За да се спротивстави на бактериите 6 Пакет-О-Цел-О Комунални Сунѓери, Боите Може да Варираат 2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата