.

.

Девојка Бонбони Вештерка Дете Костим

Девојка Бонбони Вештерка Дете Костим

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува : фустан со исечено слоевито здолниште и соодветна шапка за вештерки од пченка од бонбони. Црна/портокалова.● 2012 хасбро. Сите Права Се Задржани.Достапно во Големини На Девојчиња : големини На Мали Деца (3-4Т) и Дете (4-6). НА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата