.

.

Бебе Бебе Момчиња Ромпер Писмо Печатење Со Качулка Со Долги Ракави Комбинезони Есенски Зимски Секојдневни Џебни Боди

Бебе Бебе Момчиња Ромпер Писмо Печатење Со Качулка Со Долги Ракави Комбинезони Есенски Зимски Секојдневни Џебни Боди

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бебе Бебе Момчиња Ромпер Писмо Печатење Со Качулка Со Долги Ракави Комбинезони Есенски Зимски Секојдневни Џебни Боди. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt. 70t Length : t38 t Bust : t52tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t40 t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t42. 5t Bust : t56tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t45 t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14. 96 t Bust : t20. 47 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t15, 75 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t16. 73 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t17. 72 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Име : Новороденче Бебе Момчиња Ромпер. Пол : Бебе Момчиња. Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Долг ракав. Шема : Писмо. Содржина На Пакетот. 1x Ромпер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : бебешката облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : бебе ромпер користи печатење со букви, качулка, долг ракав, напред со дизајн на џеб, затворање на дното за лесно менување пелена. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одлична облека за бебиња За Божиќни подароци, забави и семејни денови. Убаво за реквизити за фотографија и одмор. Удобно за носење дома и играње на отворено. ГОЛЕМИНА : 0-6 Месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Ромпер. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата