.

.

Електрични Алати за Земја ОД АЛМ лцс 20-Волти Мини Кастрење видов в 2.0 Ах Батерија

Електрични Алати за Земја ОД АЛМ лцс 20-Волти Мини Кастрење видов в 2.0 Ах Батерија

DEN 2368.00

Количината на стоката
Това е достапна

Земјената безжична мини пила за кастрење е пила со високи перформанси која е моќна, но сепак лесна за употреба. Рачната пила за кастрење користи батерија од 20 волти 2ах за својот издржлив мотор со четка и лента и синџир со три врски од 5 инчи. Може да добиете 30 минути непречено напојување за сечење за брзо и чисто сечење за да ја завршите работата во дворот. Моторната пила За мини градинарски пила Е Лесна и лесна за употреба и затоа е идеална за сечење и кастрење гранки. Не бара гас за функционирање и е ниско одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата