.

.

Четири Сезони ФРС476А Кафеава Сина Килим

Четири Сезони ФРС476А Кафеава Сина Килим

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Четири Сезони е прекрасна изложба на килими за цветни и геометриски модели инспирирани од класичните текстилни уметности. Одликувајќи се со неверојатно декоративен избор на живописни бои и дизајни, подните облоги Од Четири Сезони ќе го заживеат изгледот и чувството на секоја просторија. Рачно закачен од подобрени синтетички предива за невидени детали за моделот, издржливост и лесна нега. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Преоден Стил. Шик Цветни И Ботанички Модел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата