.

.

Дозвола под $ Чарела Модни Жени Јога Кратки Хеланки Фитнес Трчање Теретана Дами Солидни Спортски Активни Панталони Жешка Розова, ХХХЛ

Дозвола под $ Чарела Модни Жени Јога Кратки Хеланки Фитнес Трчање Теретана Дами Солидни Спортски Активни Панталони Жешка Розова,

DEN 220.48

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Жени Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана Дами Солидни Спортски Активни Панталони . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . . Информации за производот : . 1, Карактеристики : Висок Струк,Панталони,Панталони, Секојдневни Панталони. 2, Материјал : Полиестер,Висококвалитетен Полиестер,Чиста, Дише,воздушна и Лесна Мода> . 3, Стил : Модни И секојдневни Панталони Висок Еластичен Струк, Лабаво Вклопување, Совршено За домашно носење или носење сон како панталони за пижами, лежење наоколу или активности на отворено . 4, Прилика : Забава, Плажа, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Зима и Пролет. 5, ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1пц Женски панталони. Вклучување На Тренингот Јога Хеланки. Модни Перформанси Хеланки. Беспрекорни Хеланки Со Целосна Должина. Рашири Панталони. Хеланки. Џогер Панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата