.

.

Црна Рачка Зафат Поправка И Бар Завршна Лента Одговара На Сите Друмски Велосипеди И Циклуси

Црна Рачка Зафат Поправка И Бар Завршна Лента Одговара На Сите Друмски Велосипеди И Циклуси

DEN 160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.* Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи .*Поправете рипови, солзи и дупки во истрошените ленти за држење на рачката со нашата екстра долга ролна самолеплива пвц лента за поправка. *Едноставно завиткајте ја лентата преку горниот дел од постојната лента или зафати за лесна и исплатлива трајна поправка.* Погоден за внатрешни и надворешни велосипеди и отпорен на временски услови .*Може да се користи и како завршна лента за конвенционални ленти за држење на рачката.Спецификации : * Големина : 9м/ролна, Ширина : 2см (Приближно)*Боја : Црна (како што е прикажано на сликата)*Материјал : Содржина На Пвцпакет : 1* Лента За Поправка На Рачката Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата