.

.

Црвено Срце Бутик Сашај Тим Спирит Предиво, Ид

Црвено Срце Бутик Сашај Тим Спирит Предиво, Ид

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Истиот Бутик сашај што го сакате во 2 модели на ленти во боја совршени за поддршка на вашиот омилен тим! Само една топка прави набраздена шамија. Црвено Срце Бутик Сашај Тим Спирит Предиво, Достапно Во Повеќе Бои : Една топка прави шамија за возбуда содржина на Материјал : 97 проценти акрилик, 3 проценти други влакна3, 5 мл (100 гр) / 30 јд (27 м)Категорија На Тежина : 6 (супер гломазна)Увезени упатства за Нега : рачно миење нежно во ладна вода, поставете рамно до суво препорачана кука за капчиња : 6 мм (Ј-10) Кукапрепорачана Игла За Плетење : 5,5 Мм (9 Сад) мерач На игла : 6 мм (ј-10) кука, 8 сц х 11 р = 4" х 4" (10 см х 10 см).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата