.

.

Орнамент Хеги Кадифен Куче Играчка

Орнамент Хеги Кадифен Куче Играчка

DEN 366.24

Количината на стоката
Това е достапна

Хегите се супер меки, супер гушкачки и подготвени да го грофтаат својот пат во часот за играње на вашето куче. Кучињата ги сакаат овие кадифни, единствени ликови, вклучувајќи Фармер, Рибар, Војска, Готвач, Зима и Супер, поради нивните смешни звуци на грофтање и нивното чудно дружење. Овие најпродавани плишани играчки за кучиња се совршен додаток на градите за играчки на вашето домашно милениче. Орнамент Хеги Кадифен Куче Играчка : Мека И гушкање кадифен куче играчка. Грофта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата