.

.

Шумски Ботанички Никулци Од Печурки Ботаничка И Цветна Графичка Уметност Сјај Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

Шумски Ботанички Никулци Од Печурки Ботаничка И Цветна Графичка Уметност Сјај Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

DEN 583.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Ступел Индустрии Врамени Пловечки Платно Ѕид Уметност. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Димензии : 25 х 1.7 х 31 Рамка, 24 х 1.5 х 30 Платно Уметност. Големините На пловечката Рамка Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,7 х 21 Преголеми : 25 х 1,7 х 31. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашата покачена Рамка Со Дебелина од 1,7 инчи Е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Уметничкото Дело Се Однесува На : Растение, Папрат, Цвет, Габа, Лист, Цветни, Билки, Шуми, Шуми, Печурки. Дизајн Од Куќата На Роуз. Прво совршено во Секоја Дневна Соба, Дувло, Ходник, Канцеларија, Влез, Работна Соба, Трпезарија или Спална Соба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата