.

.

Изгрејсонце 3-парчиња внатрешен двор Бистро сет за преклопување на отворено и сет на столици, кафе

Изгрејсонце 3-парчиња внатрешен двор Бистро сет за преклопување на отворено и сет на столици, кафе

DEN 2855.84

Количината на стоката
Това е достапна

3 парчиња (1 табела и 2 столици) Големина : Табела 24 ", столици 45.3x41.7x91cm, столче наназад : 51x45.3см материјал : рамка од ковано железо од 'рѓа и, со третман на електрофоретски површински третман и вистинска обложување на црна прав, преклопна, лесна, лесна Складирање, преносни, корисни, функционални, цврсти 3-парчиња внатрешен двор бистро сет на преклопување на отворено и сет на столици, кафе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата