.

.

Јасно организирани отпадоци од фрижидер, сет од 3

Јасно организирани отпадоци од фрижидер, сет од 3

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сет од три канти за фрижидер има јасен материјал што овозможува лесна видливост, што го прави погодно да се види што има внатре. Интегрирани рачки за функција за лесен пристап. Групирање на предмети со слична големина е одличен начин да го организирате вашиот фрижидер. Јасно организирани отпадоци од фрижидер, сет од 3 : сет од 3 различни големини на јасно канти за организирање на вашиот фрижидер ветер. Со интегрираните рачки, движењето помеѓу полиците на фрижидерот е многу поудобно. Со јасен материјал, многу е лесно да се види што се чува внатре. Модел# B67123 W.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата