.

.

Лесни за модни панели тешки кучиња Playpen миленичиња вежбаат ограда црна

Лесни за модни панели тешки кучиња Playpen миленичиња вежбаат ограда црна

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова пенкало за игра со тешки миленичиња е погодно за куче, патка и зајаци итн. Ако ви треба поголема ограда за вашите миленици да уживаат во трчање, само комбинирајте ги петте сетови заедно и можете да добиете големо полу-затворено игралиште. Тоа е лесно да се Поставете без потребни алатки. Може да се користи затворено или на отворено. Можете да го поставите како правоаголник или шестоаголник форма според вашите потреби. Easy Fashion 30 панели тешки кучиња Paypen Pet Pet Pet Fence Black Color : Black. Материјал : железо. Количина : 30 панели. Севкупна големина (еа.) : 65 "L x 33" W x 24 "H. Големината на панелот : 31,5" W x 23,6 "H. Големината на вратата : 15,4" W x 16.5 "H. Цевка (приближно) : 0,6 x 0,6 ". Димензии на затворено правоаголник : 255 "L x 223" W x 24 "H. Област за затворање на правоаголник : 393 квадратни метри . Предметот не треба да се користи за патување на миленичиња . Ве молиме, дозволете толеранција за мерење од 0,5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата