.

.

Благородна куќа глам сонце пукна wallидно огледало со завршена рамка, злато

Благородна куќа глам сонце пукна wallидно огледало со завршена рамка, злато

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој прекрасен, глам, сонце пукна кружно wallидно огледало со рамка од не'рѓосувачки челик ќе отвори секој внатрешен простор. Доволно голем за да биде корисен, но не толку голем за да биде остричен, тоа е совршен додаток на вашиот дом. Направени од трајни материјали според највисоките квалитети на занаетчиството. Вклучува : едно (1) огледало. Материјал : калено стакло. Материјал за рамки : железо. Заврши : огледало. Заврши рамка : Антички и златен лист. Не е потребно собрание. Димензии : 3,25 инчи длабок x 32,25 инчи широк x 32,25 инчи висок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата