.

.

Лак за нокти - Керфуфл од путер Лондон за жени - 0. Оз лак за нокти

Лак за нокти - Керфуфл од путер Лондон за жени - 0. Оз лак за нокти

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова се високо пигментирани лакови кои се создадени за модната писта и се формулираат за негување и заштита на ноктите. Создава изглед на погледи со безброј бои и завршувања. Лондон Лондон лак за нокти - kerfuffle 0,4 fl Oz Nail лак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата