.

.

Персонализирана чинија за тепсија од снегници

Персонализирана чинија за тепсија од снегници

DEN 263.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ставете ја вашата најдобра храна напред оваа сезона на празници со ова прилагодено јадење со тепсија. Послужете нешто посебно оваа празнична сезона! Ова персонализирано јадење е дизајнирано за класични тепсија и други специјални рецепти. Направено со трајно каменување и има црвена глазура, оваа прекрасна ставка е совршен додаток на семејна кујна. Персонализирајте го ова јадење со најмногу 24 карактери и ние внимателно ја ракуваме глазурата за да го откриеме вашето персонализирано име или порака и прекрасна снегулка за тој дополнителен допир. Ова уникатно парче прибор за прибор се одликува со разгорени рабови и може безбедно со користено во рерната, микробранова печка и машина за миење садови. Персонализирана чинија за тепсија од снег човек : Мерки 16 1/2 "L x 10" W x 2 1/2 "H. држи приближно 10 чаши. Машината за миење садови, печката и микробрановата безбедна. Олово бесплатно. Персонализирајте со најмногу 24 карактери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата