.

.

Хела Хела Сензор За Ниво На Моторно Масло Одговара избери: 1999 - ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА, 1998-ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА

Хела Хела Сензор За Ниво На Моторно Масло Одговара избери: 1999 - ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА, 1998-ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА

DEN 2335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сензорот за ниво на моторно масло хела изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за нивото на моторното масло за речиси секој автомобил на патот денес. Сензорот за ниво на моторно масло хела е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Hella 008079041 Hella Моторно Масло Ниво Сензор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата