.

.

Сорел Среќен Кабриолет Креветчето

Сорел Среќен Кабриолет Креветчето

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мебел Сорел Среќното креветче е модерно, но класично парче за оние кои бараат современо креветче за да нагласат елегантнаesетика. Со поддршка за душек од дрвена летва, вашето дете ќе има основа за да ве олесни. Плус, 100% природна конструкција од Буково дрво и нетоксична боја, придонесувајќи за поздрав воздух во затворените простории. Ова прекрасно парче има лесна конверзија на креветот за мали деца (се продава одделно). Направено со 100% Одржливо Буково дрво. 3 опции за висина на душекот за сместување на вашето растечко бебе. Завршено со база на вода, нетоксична боја. Одговара На Стандарден душек за креветче (се продава одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата