.

.

Цимери Сребрена Лимена Плочка Кора И Стап 3д Врежана Задна Страна

Цимери Сребрена Лимена Плочка Кора И Стап 3д Врежана Задна Страна

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте го вашиот дом со класичната убавина На Викторијанските Лимени Плочки. Овие лимени плочки беа инспирирани од големите Европски домови. Направено со втиснување со 3д текстура, создадете трансформативен заден удар во вашата кујна или бања. Изгорени со мека сребрена метална завршница, Лимените Плочки се совршена придружба на секој домашен декор со метални акценти. Достапни и лесни за чистење, овие плочки се инсталираат со редовни алатки за домаќинство. Едноставно излупете, залепете и нанесете на ѕидот. Гледајте како вашата кујна или бања се трансформираат за неколку минути. Четири плочки по пакување : цимерите лепат плочки вклучуваат четири индивидуални самолепливи плочки по пакување. Лесен за инсталирање : излупете ја подлогата и залепете се на ѕидот за да создадете моментален заден удар. Професионален изглед : плочките имаат димензионална завршница за да постигнат вистински изглед на плочки на идот. Нема специјални алатки : не е потребна инјекциска смеса или влажна пила. лесно исечете со остар нож за прилагодување. Користете ја плочката : стапчињата може да се користат преку постоечка, мазна и чиста керамичка плочка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата