.

.

Центрични Делови 102. Серија Полу Метална Стандардна Подлога За Сопирачките

Центрични Делови 102. Серија Полу Метална Стандардна Подлога За Сопирачките

DEN 986.88

Количината на стоката
Това е достапна

Центрични Делови Диск Сопирачка Рампа P/N : 102.08310 МЕТАЛНИ ВЛОШКИ. Триењето на сопирачките ц-Тек нуди исклучителна моќ на запирање. достапно за повеќето увозни и домашни возила. Ниска прашина. Формулиран за намален шум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата