.

.

Лесни улични сандали за фустани

Лесни улични сандали за фустани

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Модата во Најдоброто е, елитиран од Easy Street е дизајниран со платформа за носење и секси дизајн на стриптиз. Овој стил ќе ви даде доверба да излезете во градот! Со удобен заден патент, собрана лента и поставена чорап за да се обезбеди удобност и стил сите во едно. 2 1/4 "потпетица за фустани. Подготвена нога. Сложена дизајн на ленти. Заоблен отворен пети. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата