.

.

Ohtsu Fp Летна Гума - 255 30R 92W

Ohtsu Fp Летна Гума - 255 30R 92W

DEN 1294.88

Количината на стоката
Това е достапна

Летната гума со високи перформанси на Ohtsu, ohtsu FP8000, е изградена за возачи на луксузни купеа за изведба и седани кои бараат извонредни перформанси. Оваа гума е дизајнирана да испорача одлична влечна сила и зафат Во свиоци Ohtsu FP8000 255/30 R20 XL 92 W BSW.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата