.

.

Minecraft Момчиња Краток Ракав Врвот, Панталони И Шорцеви, 3-Парче Пижами Во Собата, Големини 6-12

Minecraft Момчиња Краток Ракав Врвот, Панталони И Шорцеви, 3-Парче Пижами Во Собата, Големини 6-12

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашето мало момче удобно и стилски Со Комплет Пижами Од 3 Парчиња Minecraft, со печатена кошула за спиење со кратки ракави, соодветни pj панталони и шорцеви со цврста боја. Комплетот за пижами од 3 парчиња вклучува : 1 кошула за спиење,1 пар пј панталони, 1 пар шорцеви. Маичка : Екипажот; кратки ракави; графички печатење напред. Панталони еластичен појас. Супер-мека. Отпорен на пламен. - Мојанг, Сите Права Се Задржани. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Minecraft Пижами Во Собата За Момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата