.

.

Благородна куќа Зелда во затворен модерни столици за јадење ткаенина, сет од 2, пригушени портокалови

Благородна куќа Зелда во затворен модерни столици за јадење ткаенина, сет од 2, пригушени портокалови

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мал пресврт на класичен изглед, овие столчиња за јадење ви нудат контурирана поддршка без да жртвувате ништо во стил. Направено од висококвалитетна ткаенина над железна рамка со дрво завршница, давајќи ви естетски изглед на дрво со издржливост на метал, овие столчиња се дизајнирани да ви траат низ безброј забави за вечера, благородна куќа Зелда, во внатрешна модерна ткаенина за трпезарии, сет на 2, пригушената портокалова вклучува : две (2) столчиња. Материјал : ткаенина. Состав : 100% полиестер. Материјал за нозе : Метал со завршна обработка на дрво. Повеќе опции во боја. Опции за завршување на повеќе нозе. Потребно е собрание. Рачно изработени детали. Димензии : 22,40 инчи длабоко x 22,10 инчи широк x 34,00 инчи високи. Ширина на седиштето : 17,50 инчи. Длабочина на седиштето : 17,50 инчи. Висина на седиштето : 19,80 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата