.

.

Pantera Supertrac A T LT245 70R 119S E TIRE

Pantera Supertrac A T LT245 70R 119S E TIRE

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сеопфатна гума, Pantera Supertrac A/T обезбедува разноврсност надвор од патот од плажа до патеката. 45.000 милји ограничен производител гарантирана гаранција за живот за некомерцијална и вонредна употреба. Дизајнот на блок од пет модели ја отстранува водата од контактната лепенка, истовремено намалувајќи ги звуците на патот. Аглите со висока стабилност ја зголемуваат стабилноста и удобноста. Дизајнот на цик -цак ги намалува звуците на патот. Наклонетиот агол ги зајакнува перформансите на карпите и другите теренски терени. Дизајнот на рамената ја зголемува стабилноста на вртење во влажни и суви услови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата