.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Џардини Италијано ШЕСТИ Платнена Уметност Од Алан Блаустеин

Заштитен знак Ликовна Уметност Џардини Италијано ШЕСТИ Платнена Уметност Од Алан Блаустеин

DEN 2601.60

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвен за презентација без рамка достапна Во различни големини Ликовна Уметност" Џардини Италијано ШЕСТИ " Платнена Уметност Од Алан Блаустеин : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата