.

.

Високиот пораст на женските високи 7 '' Inseam шорцеви за велосипеди

Високиот пораст на женските високи 7 '' Inseam шорцеви за велосипеди

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Активна облека за вежбање : Комплетна. Подготвени сте за следната патека или нов пакет на претставници во шорцевите за велосипеди на Авиа. Наменети за природно да се соочуваат со вашата форма и криви, овие шорцеви за велосипеди се изработени во удобна, истегнување ткаенина за целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање. Спарете ги овие лесни за носење, влечење шорцеви со омилените кратки ракави или резервоарот, облечете ги патиките и сте подготвени да одите. Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигање и инсејм : високи; 7 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : Контури на вашата форма и криви; Дизајн на истегнување за целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање. Shustенски шорцеви за велосипеди од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата