.

.

Лесни работи од лесна улица, женски тифани отпорни на затнување чевли за затнување

Лесни работи од лесна улица, женски тифани отпорни на затнување чевли за затнување

DEN 735.68

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете удобност и стабилност со секој чекор што ќе го направите со Тифани од лесни работи од Лесна улица. Скриениот близнак Гор помага да се обезбеди истегнување за вклопување. Одликувајќи се со не-обележување, отпорна на лизгање за додадена влечење. Отстранлива, контурирана манга, спакувана со амортизирање. Дизајнирано со лесна конструкција што ќе ја цениме. 1,5 инчи потпетица. Поддршка на лак. Тркалезна пети. Отстранлив анти-микробно стапало. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата