.

.

Turtle Wa свежо заштитен сјај, нов автомобил, 12oz

Turtle Wa свежо заштитен сјај, нов автомобил, 12oz

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитник на свеж сјај на желка е елиминатор на мирис кој чисти, сјае, штити и остава долготраен мирис. Тоа е формулирано да биде безбеден на сите автомобилски и во тркала и гуми површини. Формулирани за да се отстранат кафеавите остатоци и старите валкани и мрсни производи за сјај на гуми од страничните страни на гумите брзо и лесно. Восок восок Свеж заштитен сјај, нов автомобил, 12oz : Комбинира синтетички отстранувачи на прашина од сопирачката и активни состојки на површината за сечење маснотии за да добиете тркала и гуми чисти со помалку напор . биоразградлив и бесплатен фосфат . Елиминатор на мирис. Чисти, сјае и штити. Остава долготраен мирис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата