.

.

Детската соба од Ступел биде храбра за графичка уметност платно wallидна уметност од Кејти Дукет

Детската соба од Ступел биде храбра за графичка уметност платно wallидна уметност од Кејти Дукет

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Кејти Дукет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата