.

.

Техника Топла Прачка

Техника Топла Прачка

DEN 256.00

Количината на стоката
Това е достапна

На Лего Техника Топла Прачка инспирира независна и имагинативна игра. Се одликува со голем, отворен V6 мотор со подвижни клипови за целосна моќност на гасот. Вклучува реални подвижни делови како што се работно предно управување, буци предни гуми и ладен преклопен покрив. Ќе посакате да седнете зад воланот НА ОВОЈ супер-кул ЛЕГО техника поставена И подгответе се да изгорите некоја сериозна гума. Овој детален модел има и целосно детална каросерија со декорација на черепот и пламенот. На лего Техника топла прачка сет доаѓа со 414 издржливи парчиња што можете да ги поврзувате и разделувате одново и одново. Исто така, ви дава можност да создадете тркач за рели. Забавно и возбудливо, го предизвикува умот и ја разгорува имагинацијата. Доаѓа со упатства за дигитална зграда. Лего Техника Топла Прачка : Се Одликува со голем, отворен V6 мотор со подвижни клипови, работно предно управување, буци гуми и ладен преклопен покрив. Вклучува неверојатни упатства за дигитална зграда. Крстарење во овој најкул на возила. Преклопете го покривот наназад и оставете го сонцето да тече внатре. Натерајте ги вашите пријатели да ги проверат кул налепниците на черепот и пламенот. Жешка прачка мери над 10"Л (27см) х 5"В (14см) х 3"Ч (8см). Број на парчиња : 414. Модел# 42022. ЛЕГО топла прачка е забавна и возбудлива.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата