.

.

Конвертор на Состојба магнафлоу Директен Конвертор На КАТАЛИТИЧКИ Конвертор Со Висок Проток

Конвертор на Состојба магнафлоу Директен Конвертор На КАТАЛИТИЧКИ Конвертор Со Висок Проток

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Емисија И Издувни Делови Магнафлоу Издувни Производи. 93941. НОВО. Одговара Изберете : 1986-1991 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5,7 Л 1986-1989 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5 Л 1991-1993 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 8 Цил 5,7 Л 1986-1989 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 8 Цил 5 Л 1990-1992 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5,7 Л 1990-1991 понтијак ОГНЕНА ПТИЦА 8 цил 5,7 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата