.

.

Примарен Сребрен Сребрен Родиум обложен Со Дијамант И Гранат Овален Прстен

Примарен Сребрен Сребрен Родиум обложен Со Дијамант И Гранат Овален Прстен

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Негуван додаток на вашата колекција, овој прекрасен прстен совршено ќе оди со секоја секојдневна, како и свечена облека. Стилизиран во сребро обложено со родиум, овој прстен има овален скапоцен камен од црвен гранат од 0,55 cttw со дијамантски акцент за гламурозен изглед. Овој прстен доаѓа во големина на прст 9.Метална Тежина : 1,58 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Сребренметал Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 9солидгемстоун Детали : Тип : Гранат Боја : Црвена Форма : Овалвејт : 0,55 цттвквантитет : 1 Поставување накит : Детали За Пронгдијамант : Облик : Облик : тркалезна тежина : 0,01 cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува во бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Дијамант, Гранат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата