.

.

USB2. Адаптер, Машки Женски Микро УСБ Адаптер Повеќе Мини УСБ Адаптер, За Usb1. 1 1. Адаптер

USB2. Адаптер, Машки Женски Микро УСБ Адаптер Повеќе Мини УСБ Адаптер, За Usb1. 1 1. Адаптер

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

USB2. 0 Адаптер, Машки Женски Микро USB Адаптер Повеќе Мини USB Адаптер, За Usb1. 1/1. 0 Адаптерспецификација : Карактеристики : и висококвалитетни. Приклучете и играјте. Лесен за употреба. Различни ГОЛЕМИ БРЗИНИ USB2. 0 адаптери. Може да ги исполни речиси СИТЕ USB2. 0 адаптер што ви треба. Решете проблеми со врската, наназад компатибилен СО USB1. 1/1. 0. Спецификации : боја : црн пакет тежина : 88g Тип : 1 x USB Микро машки ДО USB машки адаптер 1 x USB женски на mini 5 P USB машки адаптер со OTG функција 1 x USB машки НА USB женски адаптер 1 x USB машки НА USB машки АДАПТЕР 1 x USB машки НА USB машки адаптер 1 x USB машки адаптер Со otg функција 1 x USB женски адаптер 1 x USB женски мини usb Машки На Микро usb женски адаптер 1 x микро Usb машки на мини USB женски адаптер 1 x usb машки на МИНИ usb ЖЕНСКИ АДАПТЕР 1 x usb машки на микро USB женски адаптер 1 X usb машки НА мини usb машки адаптер пакет листа : 1 X ПАКЕТ од 12 ПАРЧИЊА usb2.0 АДАПТЕР И ВИСОК квалитет. Приклучете и играјте. Лесен за употреба. Различни ГОЛЕМИ БРЗИНИ USB2. 0 адаптери. Може да ги исполни речиси СИТЕ USB2. 0 адаптер што ви треба. Решете проблеми со врската, наназад компатибилен СО USB1. 1/1. 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата