.

.

К Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара: 2010-КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНИ КОЛЕКЦИЈА, 2004 - КАДИЛАК СРХ

К Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара: 2010-КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНИ КОЛЕКЦИЈА, 2004 - КАДИЛАК СРХ

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, чаурите со шипки за нишање на МООГ обезбедуваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетен природен гумен материјал за издржливост и перформанси на возење. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Помалку склони кон разделување, промена на бојата или пукање со возраста за долг живот. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Помалку склони кон разделување, промена на бојата или пукање со возраста за долг живот. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизиран За тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Одговара Изберете : 2010-2014 КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНА КОЛЕКЦИЈА 2004-2009 КАДИЛАК СРХ 2006-2009,2010-2011 КАДИЛАК СТС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата