.

.

Оган Смисла Самостоен Црн Пропан Двор Грејач

Оган Смисла Самостоен Црн Пропан Двор Грејач

DEN 2463.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сјајната Црна Серија На Перформанси Двор Грејач е меѓу најмоќните грејачи на патио на пазарот, со излез од импресивна 46.000 Британска Термичка Единица. Изграден од силен челик обложен со прав, овој супериорен грејач на дворот е совршен за сериозниот забавувач на отворено. Само додадете стандарден Резервоар За Течен Пропан од 20 килограми (Не Е Вклучен) во куќиштето на резервоарот опремено со врата и бравата. Совет-над систем за заштита. Електронски систем за палење. Тркала за лесна подвижност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата