.

.

Атлетски работи печатени џемпери и џемпери, активен сет со 2 парчиња

Атлетски работи печатени џемпери и џемпери, активен сет со 2 парчиња

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Печатената џемпер на девојчиња од атлетски дела и џогер, панталони 2 парчиња сет е удобна, симпатична облека во огромна разновидност на бои. Останете пријатни во мека, руно џемпер, отпечатена со разни уметнички дела. Се ребра на половината, манжетните и вратот за дополнителна издржливост и удобност со раглан рамо/долги ракави. Jогрите се изработени од истиот материјал од руно со меки предни џебови за да ги задржи рацете топли цела зима. Се ребра на отворот на половината и нозете со функционална лента за држење на Лурекс на лентата за половината за да понуди поголема удобност. Исто така, има еластична лента за половината што обезбедува флексибилна поддршка. Овие предмети совршено се спаруваат со сите други предмети во нејзината гардероба што го прави ова пријатно поставено разноврсно парче за транзиција! Сет пакет џемпер од руно и џогер од руно; Топлина - четкан ентериер за да понуди трајна грижа за удобност : горе) машина за миење ладно одделно или со слични бои. Влез внатре надвор. Само што не -хлор белило кога е потребно. Измијте го ладно одделно или со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата