.

.

Планиран со кариран од машка и голема машка машка карирана панталона за пижама, 2-пакувања, големини S-5XL

Планиран со кариран од машка и голема машка машка карирана панталона за пижама, 2-пакувања, големини S-5XL

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали сте подготвени да спиете или само да легнувате низ куќата, овој дво-пакет на машка карирана ткаени пантолони од фланел за спиење од Georgeорџ сигурно ќе ве задржи удобно и пријатно. Овие карирани ткаени панталони за спиење на фланел се направени во мека мешавина од памук и имаат покриена еластична лента за половината со врзана вратоврска за прилагодливо вклопување. Два пригодни џебови од страничен шеф помагаат да се носат најважните работи бидејќи овие панталони се обележани со широко сечење на нозете и опуштено вклопување за леснотија на движење. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; широко сечење на нозете. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; летање на копче; Две различни обрасци по пакет. Машки карирани ткаени фланели за спиење панталони од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата