.

.

Х9. 116л, Сребро

Х9. 116л, Сребро

DEN 12639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сребрениот синџир KMC X9. 99 е висококвалитетен, но достапен синџир за вашиот велосипед со 9 брзини. 1/2 x 11/128 инчи со 116 врски на 300 грама. Двојна Форма На Мостот Х за супер брзо и непречено менување. Внатрешна плоча заоблување. Целосно обложено со никел со печурки за заковување на надворешната чинија И одговара На Кампи, Шимано и СРАМ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата