.

.

Контрола на суспензијата Собранието на Раката и Топката се Вклопува изберете: 1992-ХОНДА ЦИВИЌ, 1994-АКУРА ИНТЕГРА

Контрола на суспензијата Собранието на Раката и Топката се Вклопува изберете: 1992-ХОНДА ЦИВИЌ, 1994-АКУРА ИНТЕГРА

DEN 5600.00

Количината на стоката
Това е достапна

Контрола на суспензијата Рака И Топката Заеднички Собранието Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Дополнителни Функции Заврши : Отпорен На Корозија. Одговара Изберете : 1992-1997 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1994-2001 АКУРА ИНТЕГРА и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата