.

.

Фустан За Жени, Женски Моден Секојдневен Еднобоен Ракав Памучен Ленен Џебен Фустан Портокал 3XL

Фустан За Жени, Женски Моден Секојдневен Еднобоен Ракав Памучен Ленен Џебен Фустан Портокал 3XL

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен,Моден : Одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 х Женски Фустан Забелешка : детални информации за големината ве молиме проверете го описот на производот, доколку имате некаков проблем, слободно контактирајте не. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат За Лето. Фустанот лесно се совпаѓа. Можете да одговарате на вашиот омилен ѓердан и накит за секојдневно носење, едноставен и елегантен. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата