.

.

Уникатен Знак Изработена Четка Рачно Изработени Букви Претворени Во Испраќање Градинарско Знаме Украсно Знаме Куќа Банер

Уникатен Знак Изработена Четка Рачно Изработени Букви Претворени Во Испраќање Градинарско Знаме Украсно Знаме Куќа Банер

DEN 3615.20

Количината на стоката
Това е достапна

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме.Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Изработени од висококвалитетна ткаенина. Само Знамето, Без Бандера. Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме. Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата