.

.

Удобен Острилка За Ножици Острилка За Домаќинство Острилка За Работна Површина Острилка За Прибор За Јадење

Удобен Острилка За Ножици Острилка За Домаќинство Острилка За Работна Површина Острилка За Прибор За Јадење

DEN 159.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис. Овој производ е Острилка За Сечење, изработен од врвни материјали, издржлив, цврст и стабилен, може да биде издржлив долго време, ќе биде вашиот добар избор на алатка за полирање. Тој е разумно дизајниран, лесен за носење и складирање и може да се користи во вашиот секојдневен живот. . Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 20, 50Х4, 00Х4, 00см/8, 06Х1, 57Х1, 57ин. - Изработени од врвни материјали, издржливи и безбедни за долготрајна употреба. Острење секачи брзо, заштедете време и напори. - Дизајнот е разумен, не само убав, туку и практичен и може добро да ви послужи. - Тоа е силно, практично и дизајнирано да трае цел живот. Чувајте ја раката безбедна при острење. - Брз, безбеден, практичен и одговара на сите раце десно или лево со leftономска рачка. - Лесно ракување, секач за острење со една рака, тоа е убава алатка за кујна. Разумниот дизајн, не само убав, туку и практичен, може добро да ви послужи. Изработени од врвни материјали, издржливи и безбедни за долготрајна употреба. Острење секачи брзо, заштедете време и напори. Дизајнот е разумен, не само убав, туку и практичен и може да ви служи добро. Тој е силен, практичен и дизајниран да трае цел живот. Чувајте ја раката безбедна при острење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата