.

.

Call of Duty: Vanguard - Key Art Wall Poster, 22.375 34

Call of Duty: Vanguard - Key Art Wall Poster, 22.375 34

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Трендс Меѓународен повик на должност : Vanguard - Клучен уметнички постер за уметност е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Call of Duty : Vanguard - Клучен уметнички постер на wallидот : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата