.

.

Викторија Борхес „свежо овошје II“ на отворено платно

Викторија Борхес „свежо овошје II“ на отворено платно

DEN 1199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Cuisine Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано на отворено платно Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има лубеница над сина позадина. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Уметноста на отворено платно од ликовна уметност во трговска марка е одличен начин да додадете поп боја на вашиот базен, балкон, задниот двор, градина или тремот. Овој декор на отворено на сите временски услови е отпечатен со UV гел мастила за да се спречи избледување на наредните години. Овие шарени слики на отворено за внатрешен двор се дигитално репродуцирани, печатени на сите временски уметнички платно, испружени и галерија завиткани на сите сезонски шипки за носилки за чиста завршница. Декор на wallидови на отворено-оваа надворешна wallидна уметност е изработена од целото време платно и третирано природно дрво што може да се постави на отворено со директно изложување на елементите без страв од бледнее. Вода отпорна на платно-платно-специфично дизајнирана да биде поставена во елементите, наши Платното отпорно на времето ќе обезбеди долготрајна употреба на која било локација на отворено. Дигитално репродуцирано-остри, разнобојни фотографии на надворешната уметност се дигитално репродуцирани со живописни бои, печатени на уметнички платно и се протегаат на сите сезонски носилки. -Оваа платно на отворено wallидна уметност е завиткана галерија, што значи дека печатењето е завиткано цврсто околу рамката и се обезбедува на задниот дел за чиста завршница и изглед на уметност-галерија. Дрво. Вклучена е монтирана закачалка. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво, платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Викторија Борхес „свежо овошје II“ на отворено платно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата