.

.

Женска Опуштена Фит Автентична Удобностсофт Маица За Вратот На Екипажот

Женска Опуштена Фит Автентична Удобностсофт Маица За Вратот На Екипажот

DEN 475.36

Количината на стоката
Това е достапна

Крајна Маица за удобност, и направена само за женска форма. Ханес Женска Удобностмек Краток Ракав Маица-Стил 5680 : Ткаенина : 100% Памук, Лесен Челик - 90% памук, 10% Полиестер, Јаглен Хедер - 60% Памук, 40% Полиестер. Мека, женска маица наменета за женско вклопување. Мека, чиста, дише памук плете. Опуштено вклопување, но никогаш кутија. Ханес Најважен нуди извонреден квалитет и вредност што сте ги очекувале од Ханес. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата