.

.

Дакијан Женски Плус Големина Маици Женски Летни Еднобојни Тркалезни Копчиња За Вратот Плисирани Врвови Со Кратки Ракави Блузи За Жени Дозвола Црна 6

Дакијан Женски Плус Големина Маици Женски Летни Еднобојни Тркалезни Копчиња За Вратот Плисирани Врвови Со Кратки Ракави Блузи

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женско Лето Еднобојно Тркалезно Копче За Вратот Плисирани Врвови Со Кратки Ракави Карактеристика : 1. Убави врвови за подароци за парови . 2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Полиестер, Спандекс Повод : Дневно, покажете го случајот, метод на Перење забави : Сезона на перење во машина : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер жени врвна големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 101-106см/39.76-41.73" Рамо : 38см/14.96 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 72см/28.35" . Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108-112см/42.52-44.09 "Рамо : 39см/15.35 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 73см/28.74" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114-118см/44.88-46.46 "Рамо : 40см/15.75 " Ракав : 21см/8.27" Должина : 74см/29.13"75 . Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120-124cm/47.24-48.82 "Рамо : 41cm/16.14 " Ракав : 22cm/8.66" Должина : 75cm/29.53" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126-130cm/49.61-51.18" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 76cm/29.92" блузи за жени дозвола 5 5, Жени Плус големина Маици 5 5, Жени Графички Маици Дозвола 5 5, Основни маици ЗА ЖЕНИ ПОД 5 5, ЖЕНИТЕ ПЛУС ГОЛЕМИНА ДОЗВОЛА ПОД 5 5. Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. Прилики : Лето, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење. Кошули за жени; блузи за жени; женски блузи; блузи со кратки ракави за жени; женски блузи; женски блузи; женски блузи и блузи; женски врвови со кратки ракави; камизас пара мујер; работни блузи за жени; професионални блузи за жени; блуза со копчиња за жени; преголеми блузи за жени; деловни секојдневни блузи за жени; работни кошули за жени; црни блузи за жени; кошули за фустани за жени; женски кошули за фустани; црни врвови за жени; женски кошули секојдневни; обични кошули за жени; блузи за жени работат секојдневно; женски работни кошули; женски фустани кошули и блузи за работа; жени деловни секојдневни блузи; деловни кошули за жени; женски маици; обични кошули за жени; бела кошула за вратот; топки за вратот за жени; плус големина на врвот на културата; кошули за жени трендовски;. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата